Wynik badania radiologicznego kręgosłupa 40-letniej osoby do analizy
Dzień dobry, pogłębiona lordoza, poziome ustawienie kości krzyżowej, zwężenie przestrzeni międzytrzonowej L4-L5-taki dostałam opis mojego rtg kręgosłupa, proszę mi wyjaśnić co to oznacza i jak mam to leczyć? Dziękuję

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, opis wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe oraz wady postawy kręgosłupa, które mogą powodować u Pani objawy bólowe. Leczenie polega na intensywnej rehabilitacji ruchowej, leczeniu przeciwbólowym i spadku masy ciała. Pozdrawiam