Wynik badania rezonansem magnetycznym a opieka nad starszą osobą
Witam Bardzo dziękuję za odp. na pytanie, tyle ,że źle sformułowałam -Mama leżąca a mój wynik rezonansu /Intensywność sygnału z krążków międzykręgowych w odc od L3do S1 w sekwencji T2 jest nieprawidłowa co świadczy o zmianach degeneratywnych w nich.Stan po przebytym złamaniu trzonu Th12 bez cech obrzęku szpiku w obrazach STIRtylno górna krawędz trzonu uwypukla się do kanał kręgowegona 3mm uciskając worek oponowy. /czy opieka nad leżącym może dodatkowo pogorszyć moje wyniki?

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jeżeli jest to wynik Pani rezonansu kręgosłupa to powinna Pani unikać dźwigania osoby leżącej i stosować właściwe techniki.