Wynik badania rezonansu magnetycznego stawu kolanowego
mam wynik rezonansu opis.badanie mr rawu kolanowego uwidocznilo ieco bardziej bocznie przyparta rzepke prawa. achowana ciaglosc acl pcl wiezadel pobocznych wiezadel i troczkow rzepki oraz czworoglowego i posladkowego. obraz łekotki bocznej jest w normie zmiany przeciazeniowe lub cechy uszkodzenia 1 stopnia podtorebkowo w rogu tylnym łakotkiprzysrodkowej prawej..zwiekszenia plynu brak i ubytkow w obrebie chrzastki brak co to moze oznaczac bo kolano caly czas boli

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jestzestawienie wyniku badania z bezpośrednim badaniemklinicznym ,mprosze koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badańie.