Wynik rezonans u magnetyczne stawu kolanowego

witam, mam 18 lat i wyszlo mi takie badanie rezonansem(k.prawe) Nieznacznie zwiekszona ilosc plynu w zachylku nadrzepkowym.ACL o zachowanej ciaglosci z cechami rozwarstwienia w koncu piszczelowym . Cechy bocznego zwichniecia rzepki z linijnymi peknieciami chrzastki stawowej rzepki po stronie przysrodkowej - chondropatia II/III. Pozatym nie stwierdza sie zmian patologicznych w odrebie lakotek,struktur chrzestnych ,kostnych i wiezadlowych w stawie kolanowym prawym. DZIEKUJE Z GORY ZA ODPOWIEDZ .!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista ortopeda w oparciu o dane kliniczne (wywiad, badanie fizykalne).