Wynik badania stawu barkowo-obojczykowego

Wyrostek barkowy - typ 4 klasyfikacja Biglianiego. Staw barkowo obojczykowy - o niewielkim nasileniu zmiany zwyrodnieniowe. W części przednio-górnej niejednrodony - możliwe uszkodzenie. Podłopatkowy -. Widoczne częściowe naderwanie przyczepu mięśnia. Nadgrzebieniowy - obraz niejednoznaczny ze względu na artefakt ruchy, jednakże skłania ku rozpoznania zmian o charakterze tendinopatii ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego z możliwym częściowym uszkodzeniem włókien.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak napisano: zmiany zwyrodnieniowe o niewielkim nasileniu, zmiany pourazowe. Proszę udac się do lekarza, który zlecił badanie