Wynik badania TK głowy 43-latki do analizy

Witam mam 43 lata robilam tomografie glowy i wyszlo : niewyksztalcona prawa tetnica tylna mozgu lub hypoplastyczna - a jej dystalny odcinek zasilany jest przez szeroka tetnice laczacza prawa. Karotyzacja tetnicy laczacej tylnej prawej. Lewa tetnica kregowa o kretym przebiegu tworzy petle, przylega do pnia mozgu i konaru mozdku - w jej odrebie widoczne sa drobne zwapnienia. Reszta w porzadku. Co to moze byc ? Prosze o interpretacje.

Takie badanie można zinterpretować tylko w kontekście zgłaszanych objawów i badania pacjenta.
Proszę udać się do lekarza kierującego na badanie TK.