Wynik badania toksoplazmozy w 11. tygodniu ciąży

Witam jestem w 11tyg.ciąży odebrałam wynik z toksoplazmozyIgM(ICD-9:X45)wyszedł1,24COI reaktywny .Proszę o interpretacje

Witaminy w ciąży

Dodatnie miano przeciwciał toxoplazmozy wskazuje na obecne aktywne zakażenie. Proszę zgłosić się do Poradni Chorób Zakażnych w celu weryfikacji wyniku, rozszerzenia diagnostyki i - jeśli wynik zostanie potwierdzony- podjęcia jak najszybciej leczenia.