Wynik badania tomograficznego kręgosłupa

Dzień Dobry Panu.Mam pytanie co może mi Pan powiedzieć na takie wyniki badania tomograficznego.Splycenie lordozy kręgosłupa lędźwiowego, przepuklina tylno posrodkowa jądra miazdzystego na poziomie L4/L5 wpuklająca się dokanalowo na głębokość 5mm,zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5/S1,przepuklina tylno posrodkowa jądra miazdzystego na tym poziomie,również wpuklająca się na głębokość ok.5mm.Bardzo proszę o pomoc i radę, z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wynik należy zinterpretować w oparciu o występujące objawy. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.