Wynik badania TSH i częste zmiany nastroju

prosze o interpretacje wynikow.tsh064(0,27-5,0)ft421,19(9-21)ft34,32(4,0-8,3).mam czeste zmiany nastroju chodze zla z byle powodu,tyje mimo ze malo jem,mam sucha skore glownie na twarzy,zaparcia,bole stawowe denerwuje sie bo mama i babia mialy usunieta tarczyce.prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę obiecane udać się do lekarza endokrynologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.