Częste zmiany nastroju

Nie wiem co się dzieje ale od pewnego czasu zauważyłam u siebie bardzo często zmiany nastroju. Śmieję się bez opamiętania jak szalona z byle powodu a po chwili płaczę i nie mogę przestać płakać. Niekiedy też denerwuję się bez potrzeby i krzyczę na wszystkich. Co to może być?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Szkoda że nie pisze Pani nic więcej o swojej sytuacji. Być może w ostatnim czasie doświadczyła Pani stresu, który wywołał kryzys emocjonalny i objawia się w ten sposób? Zmiany nastroju, którym towarzyszy przygnębienie czy utrata zainteresowań czynnościami które do tej pory sprawiały nam radość mogą być również zwiastunem zaburzeń depresyjnych. W takich przypadkach warto również ocenić funkcję tarczycy i wybrać się do ginekologa, gdyż zmiany nastroju mogą wynikać z wahań hormonalnych.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do rozmowy z psychologiem, by mogła Pani dotrzeć do prawdziwej przyczyny Pani zmian nastroju.

Życzę Pani tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej