Seronil a bóle kręgosłupa i nogi

Witam serdecznie,bardzo mnie boli odcinek ledzwiowy i nogi ,mimo rechab,blokady boli bez poprawy, lecze sie tez na depresje , czy bole moga byc na tym tle depresyjnyn ? czy lek seronil moze nie dzialac ,bioe go juz kilka lat.

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej depresja może być przyczyną Pani objawów bólowych ze strony kręgosłupa lędźwiowego, a nawet całego.

Odpowiadając na Pani pytanie, sugerowałabym podjecie terapii z psychologiem - co pomogłoby Pani skutecznie dotrzeć do prawdziwej przyczyny Pani symptomów.

Życzę Pani tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej