Sucha skóra, depresja, obfite krwawienia a zapalenie tarczycy

Witam, mam zapalenie tarczycy, ale TSH jest w normie. Mam suchą skórę, depresje, obfite krwawienia, wypadające włosy, oraz wzrost wagi, ciągłe zmęczenie i senność. Zle się z tym czuje, bardzo proszę o poradę, co powinnam zrobić w tej sytuacji ? Anna.

Witaj serdecznie. Niestety nikt nic innego nie poradzi jak udać się do odpowiednich specjalistów. Jako psychopedagog polecę udać się Tobie do terapeuty aby zwalczyć depresję - dostać pocisk motywacyjny. Między czasie oczywiście staraj się pracować nad swoimi dolegliwościami z lekarzami :)

Pozdrawiam i zapraszam na swój blog i Facebook :)
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk

Dzień Dobry Pani,

Bardzo, ale to bardzo zachęcam Panią, do podjęcia aktywności fizycznej, w formie szybkiego marszu, czy spaceru, na powietrzu - właśnie wtedy, kiedy ma Pani obniżony nastrój i jest nastawiona "na nie" - bo paradoksalnie, jak podjęłaby Pani taki mały krok w kierunku aktywności, pojawią się endorfiny, na skutek dotlenienia, co warunkuje dobry nastrój i energię, a poza tym zmieniłby Pani perspektywę na widzianą przez "różowe okulary".

Jest takie powiedzenie, że żaden lek nie zastąpi ruchu, ale ruch zastąpi każdy lek...

A wiosna wysyła już do Pani zaproszenie.

Życzę Pani tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej