Stany depresyjne przy stosowaniu Ovulastanu

Witam. Jestem aktualnie podczas 7dmio dniowej przerwy w braniu tabletek Ovulastan. Biore 4 miesiac lecz tego ost miesiaca mialam okropne stany depresyjne, klucia w klatce piersiowej, problemy ze snem. Postanowilam po tej przerwie odstawic tabletki anty. Czy korzystne bedzie w pozbyciu sie tego stanu psychicznego spozywanie wit B6? Jesli tak to powinnam spozywac wg ulotki?

Dzień Dobry Pani,

Korzystne byłoby aplikowanie witaminy B 6, witaminy D 3, witaminy B 12.
Jednak proszę skonsultować to z lekarzem.

Z mojej strony zachęcam Panią do podjęcia terapii, która byłaby skuteczna, nie powodując skutków ubocznych.

Życzę Pani radości,
Irena Mielnik-Madej