Niskie białe krwinki a przewlekły stres i depresja

Czy moje kiepskie wyniki tzn bardzo niskie białe krwinki2,6ostatnie baśnie mogą być wynikiem przewlekłego stresu i depresji dodaj ze jestem objęta juz opieka hematologa ale czekam na kolejna wizytę i badania wiec nic niewiem to mnie przeraża i załamuje gdyż bardzo źle się czuje psychicznie i fizycznie

Witaj. Depresja i stres wpływa na naszą psychikę, która natomiast podświadomie zarządza pewnymi procesami w ciele. Może to być jakieś bardzo drobne powiązanie - lecz niekoniecznie. Jest wiele różnych opinii od siebie.

Nie załamuj się niepotrzebnie, nie stresuj - głowa do góry! :)
Spróbuj udaj się do terapeuty na wizytę abyś chociaż troszkę podniosła się na duchu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.
Zapraszam na
BLOG = http://blog.psychopedagog.eu
FACEBOOK = http://facebook.com/gabinetdawidkk

Dzień Dobry Pani,

Przewlekający się stres może być jak najbardziej niekorzystny, m. in. na poziom krwinek białych, tzw. leukocytów.

Proszę oczekiwać dla siebie tylko dobrych wiadomości od lekarza.

Zachęcam Panią do rozmowy z psychologiem, co mogłoby wpłynąć na poprawę Pani samopoczucia psychicznego i fizycznego.

Jeśli miałaby Pani ochotę na taka rozmowę, to zapraszam serdecznie do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej