Wynik badania USG ciąży i termin ostatniej miesiączki
Witam proszę o interpretacje mojego wyniku z usg czy mam się martwić? " Ostatnia miesiączka 10.09.14 |Wewnatrz powiekszonej jamy macicy uwidoczniono pecherzyk ciazowy o wym GS 13 mm co odpowiada 6HBD,|Echo plodu niewidoczne,Kosmowka bez cech oodzielania,Przydatki prawe bez zmian w usg po lewej stronie widoczny obszar echoujemny o sr 22 mm odpowiadajacy torbieli ,Zatoka Douglasa wolna,Ilosc plynu owodniowego prawidlowa.Z góry dziękuje za odpowiedz

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na sześciotygodniową ciążę. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.