Co oznacza wynik USG macicy 32-latki?

Trzon macicy Łukowaty,w przodozgieciu o wym.AP-31,9mm,o rownych zarysach.Miesniakowka macicy o jednorodnej echostrukturze.Endomedrium o szer.8.5mm,nieco niejednorodne.Szyjka macicy prawidlowej wielkosci i echostrukturze z kilkoma torbielami zastoinowymi o sr 6,3;4,8;5,2mm Jajnik prawy o wymiarch 37,6x19,9mm z pecherzykami o wym sr. 11,2;10,4;8,6mm.Zatoka Douglasa wolna,bez plynu. .Wyniki Biopsji Endomedrium-Niezapalne zaburzenia Macicy(Fragmenta endometrii in stadio proliferationis) Prosze o interpretacje wynikow.Czy ta miesniowka i zaburzenia macicy sa grozne?tymbardziej ze staramy sie z mezem o dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyczna proszę zgłosić się koniecznie do ginekologa prowadzącego