Wynik badania USG narządów rodnych do analizy
Witam prosiłabym o interpretacje badania USG wielkość trzonu prawidłowa trzon macicy o regularnym obrysie i jednolitej echostrukturze w rzucie jajnikow bez ech patologicznych zatoka Douglas'a wolna pecherz moczowy wypełniony i gładki

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
W podanym opisie wszystko jest ok. Bez obejrzenia wyników nic więcej powiedzieć nie można.