Wynik badania USG piersi 28-latki do analizy

witam mam pytanie miałam robione usg piersi mogę poprosić o interpretacje wyniku co mam robić dalej Piersi z przewagą struktury gruczołowej. W piersi prawej obszary hypoechogeniczne mogące odpowiadać włókniakom na godz 1 wielkości 9x4mm i zabrodawkowo sr 5mm.Przewody nieposzerzone. Zaznaczone pachowe węzły chłonne śr do 12 mm po obu stronach.

Wynik nie wskazuje na większą patologię. Opisywane zmiany wymagają okresowej kontroli. Konieczne będzie powtórzenie USG do 6 miesięcy.