Wyniki badania USG piersi u 35-latki

Proszę o informację odnośnie wyniku badania usg piersi: piersi o budowie gruczołowo-tłuszczowej, w prawej piersi torbiel na godz. 12 śr 8 mm oraz na godz 21 torbiel śr 13 mm z przylegającym obszarem hypoechogenicznym i drobnymi zwapnieniami - najpewniej zmiany zwyrodnieniowe- do weryfikacji w biopsji cienkoigłowej. W prawej piersi na godz 13 3 drobne torbiele śr do 8 mm. czy jest sie czym martwić. Co oznacza ten obszar hepeochogeniczny?

USG piersi nie wskazuje na nic niepokojącego. Rozpoznano torbiele proste, a te struktury hypoechogenne wokół torbieli zapewne związane są ze zwyrodnieniem gruczołu piersiowego np. z powodu ucisku przez te torbiele.