Wynik badania USG sutków do interpretacji
Dzien dobry.Bardzo prosze o interpretacje wyniku usg sutkow. Sutki o bud. gruczolowo tluszczowej,znaczna objetosciowa przewaga tkanki gruczolowej.W sutku prawym na godzinie 5 widoczna torbiel o srednicy 7mm .Poza tym w sutkach innych zmian ogniskowych ani poszerzonych przewodow mlekowych nie uwidoczniono.W dolach pachowych zmian patologicznych nie uwidoczniono.W dole pachowym lewym widoczny jest wezel chlonny o prawidlowym ksztalcie z centralnie polozona wneka o wym. 17x8mm.Justyna

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne istotne nieprawidłowości. Wynik zdecydowanie powinien jednak ocenić lekarz prowadzący.