Wynik badania w kierunku HCV a bolesność wątroby

Otrzymałam wynik na HCV pierwszy był do powtórki, a drugi :1,93 S/CO wynik dodatni S/CO >1,0 + adnotacja wynik wymaga weryfikacji po 30 dniach lub potwierdzenie testep PCR, kiedy mialam to badanie wykonane 3 roznym testami i wyszly: dodatni, nieokreslony, ujemny. Czesto boli mnie wątroba. Test alat aspad mam w normie, czy jest możliwośc że mam wirusa HCV? nikt nie potrafi mi tego potwierdzić.

Bo nie ma takiej pewności przy użyciu standardowych testów. Radziłbym dla pewności wykonać test metodą PCR, aby określić ewentualną obecność lub brak RNA wirusa (swoistość co do wykrywalności wirusa największa).