Co oznacza wynik badania na obecność HCV?

Witam jestem obecnie w 20 tyg ciąży miała zrobione wyniki na obecność HCV otrzymałam taki winiki Anty HCV dodatni >1 Lekarz kazał mi zrobić kolejne badanie w innym laboratoriami na potwierdzenie lub wykluczenie choroby moje pytanie brzmi czy to oznacza ze jestem zarażona wirusem ??

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik na to wskazuje lecz konieczne potwierdzenie i Ew dalsze badania na rna