Wynik beta HCG a wizyta u ginekologa

witam. we wtorek odebrałam wyniki beta HCG, wynik jest pozytywny i w dzień pobrania krwi tj. w poniedziałek wynosił 147. HCG podobno zwiększa się dwukrotnie co dwa dni. mój lekarz kazał mi przyjść za dwa tygodnie kiedy jeśli będzie 500 mlU lub za dwa tygodnie kiedy wynik będzie miał 1000. i teraz nie wiem kiedy mam zgłosić się do lekarza. czy powinnam udać się na wizytę już w ten poniedziałek?ponieważ tak wychodzi z wyliczeń.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć beta hcg z krwi i udać się do ginekologa.