Wynik bHCG 18 dni od stosunku

czy wynik bhcg 18 dni po zblizeniu jest wiarygodny? MOJ WYNIK TO <0.1. ale na karteczce mam zaleznosci dopiero od 3 tyg ciązy i wynosi ono 5.8

Lek. Marta Gryszkiewicz

Czułość oznaczenia zależy od stosowanej w danym laboratorium metody wykonywanego badania. W przypadku wątpliwości należy powtórzyć badanie za około tydzień. Jeśli wynik będzie identyczny, z pewnością nie jest Pani w ciąży.