Wynik biopsji piersi u 25-latki a ryzyko zachorowania na raka

Miałam zmianę w piersi lewej, skierowanie na biopsję i taki wynik: Liczne grupy i płaty normotypowych komórek nabłonka gruczołowego. Rozproszone myoepithelia - proszę wyjaśnienie. Mam 25 lat, mama zmarła na raka piersi.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne nieprawidłowości. Konieczna jest jednak stała kontrola opisanej zmiany- guzka.