Co oznacza wynik biopsji piersi?

Proszę o wyjaśnienie wyników biopsji. W piersi lewej płaty i grupy komórek nabłonka przewodowego z cechami hyperchromazji. W tle masy białkowe. W piersiprawej liczne płaty i grupy komórek nabłonka przewodowego. W tle krew.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza Diagnostyka ewentualnie odpowiednie obserwacja. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania