Wynik cholinesterazy i problemy z wybudzeniem po narkozie

dzień dobry mam pytanie co mam zrobić odebrałam wynik cholinesteraza jest niska wynik 1282 a norma jest 4300-11500 zrobiono mi to badanie ponieważ się nie obudziłam po narkozie mam mieć kolejny zabieg ale go wtrzymują zewzględu na ten wynik co mam robić proszę o pomoc.mail

Nic Pani nie jest w stanie zrobić. Taka już Pani "uroda" zabieg będzie można wykonać jeśli zabezpieczy się miejsce dla Pani na Intensywnej Terapii, gdyż można z góry założyć że będą ponowne problemy z budzeniem, a właściwie z powrotem wydolności oddechowej. Nie podała Pani rodzaju zabiegu ale można teoretycznie rozważyć wykonanie innego znieczulenia, lub modyfikację ogólnego. Jest tutaj wiele zmiennych.

Witam!
Obawiam się, że w takim wypadku musi mieć pani zabieg bez użycia środków zwiotczających. Jest to możliwe, ale na pewno w takim przypadku budzenie i tak będzie nieco wydłużone. Powinna pani udać się do neurologa, powinien dać pani leki zwiększające aktywność acetylocholinesterazy.
Pozdrawiam.