Wynik cytomegalii a starania o dziecko

Witam, mój wynik cytomegalii IGG-241,3 ujemny:0-6,0, wątpliwy 6,0-15,0, dodatni-powyżej 15 IGM 0,24, UJEMNY:<0,85, wątpliwy:0,85-0,99, dodatni:1,00 i powyżej Dlaczego ten wynik jest taki duży, kiedy mogłam chorować i co mam robić, bo chcę starać się o dziecko, jestem już po 1 poronieniu 3mce temu. Proszę o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Taki wynik oznacza, że przechorowała już Pani cytomegalię, na którą choruje w którymś okresie życia większość populacji. Nie przeszkadza to w staraniu się o dziecko.