Wynik EEG 39-latki i diagnoza

Dzień dobry. Chciałam zapytać o diagnozę, to jest mój wynik EEG. Opis badania: Czynność podstawowa jest zachowana-dominuje cz.fal alfa 9-12Hz do 40-50uV Reakcja zatrzymania obecna.grupy fal wolnych 5-6Hz z przedniego obszaru mózgu obustronnie ze zmienną przewagą stron. Orzeczenie: Zapis ze zmianami nad przednim obszarem mózgu, ze zmienną lateralizacją zarejestrowanymi w czasie próby Hv.Marzena

Witam! Wynik badania eeg w każdym przypadku powinien być interpretowany w kontekście prezentowanych przez pacjenta objawów. Proszę zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.