Wynik eeg - o czym świadczy?

Witam! Dziś odebrałam wynik z eeg i chciałabym wiedzieć, czy jest się czym martwić. Dodam tylko, że eeg robiłam z powodu bólu i zawrotów głowy. A oto wynik: Czynność podstawowa alfa 10Hz o ampl. 20 mW z domieszką czynności szybkiej. Reakcja zatrzymania wyrażona. W odprowadzeniach czołowo centralno skroniowych widoczne są poj. i po 2-3 niskonapięciowe fale wolne theta 6-7Hz. Hiperwentylacja bez wpływu na zapis. Zapis wykazuje nieliczne zmiany w odprowadzeniach czołowo centralno skroniowych z zmienną lateralizacją płk. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Wynik powinien być oceniony przez lekarza neurologa. Zmiany, które Pani opisuje są dyskretne, bardzo istotne jest badanie neurologiczne oraz wywiad. Nie napisała Pani, jakie dolegliwości skłoniły lekarza do zlecenia takiego badania, a to w tym przypadku jest bardzo istotne. 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy