Wynik EEG wykonanego w czuwaniu

Witam. Dostałam wynik eeg : badanie eeg wykonano w czuwaniu. Zapis jest zróżnicowany przestrzennie w odprowadzeniach ciemieniowo potylicznych występuje czynność podstawowa 10 Hz o napięciu 10/20u V. Reakcja RZ ( ) obecnA. Podczas badania rejestruje sie dyskretnA czynność podraznieniowa fal ostrych o częstotliwości 10hz/a i o napięciu 60 u V w okolicy skroniowej lewej. HV I FS nie zmieniają zapisu. Zapis eeg nieprWidlowy 18 lat biore parogen antydepresantmam chwiejność emocjonalna co wynikoznacza

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zapis jest nieprawidłowy. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa.