Wynik EKG 35-letniej osoby do analizy

Witam.Moje pytanie odnośnie wyniku ekg 112 tachykardia zatokowa, 420 normogram, 502nieprawidłowe obniżenie ST, 536 niedokrwienie podwsierdziowe ściany dolnej.Mój wiek35 lat,płećK. Czy jest to powód do niepokoju?

Witam!
Badanie EKG powinno być koniecznie oceniane na podstawie zapisu - nie widząc go nie można wyciągnąć prawidłowych wniosków. Jeśli przytoczony opis jest wygenerowany automatycznie przez aparat do EKG, to wnioski mogą być błędne - taki opis zawsze powinien być sprawdzony, poprawiony i autoryzowany przez lekarza. Polecam wizytę u Lekarza pierwszego kontaktu z wynikiem EKG.