Wynik gastroskopii oraz ból żołądka, opuchnięte gardło i problemy z przełykaniem

potrzebuje porady!Miałam gastroskopie wynik: niedomykalność wpustu w inwersji i jeziorko żółciowe w żołądku.Od gastrologa dostałam dużą ilość tabletek.stomezul 40mg raz dziennie,venter 3 razy dziennie, duspatalin po 1 tab. przed sniadaniem i kolacją.drugi dzień biorę tabletki i czuje się źle. ból żołądka, opuchnięte gardlo problemy z łykaniem flegma w gardle i jakies duszności,uczucie pełnego żołądka i ze chce sie odbić a nie może.co robić?nie stać mnie na kolejną wizytę i leki.cały koszt 320 zł

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku utrzymywania się działań niepożądanych konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza prowadzącego. W razie konieczności terapia zostanie zmodyfikowana.