Co oznacza wynik gastroskopii u 60-latki?

Dzień dobry. Proszę o interpretację wyniku gastroskopii,,: Przelyk prawidłowy. Linia Z regularna, położona ok1,5 cm powyżej granicy fałdów żołądkowych. Wpust na wprost lekko ziejący i w inwersji - małe zaglebienie wokół instrumentu wychodzącego z przełyku. Żołądek podatny na rozdmuchiwanie, o prawidłowej perystaltyce. Błona śluzową całego żołądka prawidłową. Jeziorko śluzowe podbarwione żółcią. Odźwiernik symetryczny, kurczy się miarowo, prawidłowy. Opuszka i część zstępująca dwunastnicy bez zmian. Test urazowy ujemny. Moje dolegliwości to: ból nadbrzusza, plecow i pod prawym żebrem. Usunięty pęcherzyk żółciowy s dolegliwości podobne. Ciągłe uczucie rozpierania na wysokości przepony. Podniesiony poziom bilirubiny. Naczyniaki na wątrobie. Pod kontrolą

Opis gastroskopii wskazuje na niewielką niedomykalność wpustu żołądka, co może dawać objawy zgagi. Z wynikiem prozę udac się do lekarza zlecającego badanie. Na podstawie wywiadu, badania przedmiotowego i wyniku gastroskopii zadecyduje o dalszym postępowaniu.