Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik gastroskopii u 34-latka i pomoc w interpretacji

Gastroskopia: Przełyk-w dystalnej części niewielkie zmiany zapalne.Wpust bz.Żołądek -błona śluzowa zmieniona zapalnie.W jeziorku treść śluzowa.Podatność i perystaltyka w normie.Odźwiernik bz.Opuszka dwunastnicy zmieniona zapalnie, kształtna.Dalsze odcinki dwunastnicy bz. Co ten wynik oznacza co mi dolega? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedzi.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badanie, zastosowane leczenie zależy od dolegliwości i przyczyny wykonania badania.
Przede wszystkim można podejrzewać przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i ropocząć leczenie w kierunku eradykacji H.pylori.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy