Wynik gastroskopii u 42-latki

Witam dziś robiłam gastroskopie I mój wynik brzmi tak: w żołądku spieniony śluz. Ściany żołądka podatne na insuflacje i odsysanie powietrza. Na ścianie tylnej opuszki dwunastnicy polip śr. 4 mm. Proszę mi powiedzieć czy jest wszystko dobrze. Dwa lata temu też był polipy 2 mm który był wycięty 2,5 roku temu. Mam 42 lata i mój tata zmarł na raka żołądka. Proszę mi doradzić czy mam się niepokoić

Lek. Tomasz Budlewski

a czy polip został usunięty? w powyższym opisie nie ma cech niepokojących. proszę koniecznie zglosic się do lekarza kierujacego na zabieg.