Wynik histopatologiczny po usunięciu naczyniaka z łuku brwiowego u 9-miesięcznej córki

witam, moja 9cio miesieczna corcia miala usunietego naczyniaka z luku brwiowego, odebralam wynik histopatologiczny i niewiem jak mam go rozumiec prosze o pomoc. Rozpoznanie histopatologiczne :Haemangioma capillare. Utkanie nowotworowe widoczne jest w granicy ciecia oznaczonej tuszem. IHC: CD31. Jak mam to rozumiec?

Lagodny naczynia, zapewne ze wzgledu na lokalizację nie usunieto całego, bo mogloby to zeszpecic dziecko. jeżeli trochę pozostało, to może po wycięciu częśi reszta też zniknie, Nie ma powodu do niepokoju, ale radzę pozostawać pod kontrolą