O czym świadczy wynik badania histopatologicznego po usunięciu jądra z powodu guza?

Witam mam pytanie do lekarza onkologa.Moj wynik histopatologiczny MARKER Inhibin alpha( ) Melan-A ( ) S-100 (-) Rozpoznanie: Leydig cell tumor.Brak cech zlosliwosci Mialem 12 grudnia usuniete lewe jadro z powodu guza Mam za chwile pilny wyjazd do pracy za granice.Bylem wczoraj prywatnie u Onkologa,on stwierdzil ze nie za bardzo orientuje sie w tym temacie gdyz jest to bardzo rzadki guz,ale wedlug niego jest wszystko ok.Prosze o odpowiedz specjalisty apropo wyniku.Dziekuje

Witam , wynik wskazuje,że wycięty guz był łagodny,tzn.nie był złośliwy i jest Pan wyleczony! Co do wyjazdu nie mogę wypowiedzieć się bez zbadania stanu obecnego pacjenta!!! Proponuję wizytę u operatora przed wyjazdem! z.żurawski