Wynik kreatyniny przed badaniem rezonansem magnetycznym
Za cztery dni mam rezonans magnetyczny głowy z kontrastem. Polecono mi sprawdzić kreatyninę.Wyiki są następujące:j.tradycyjne-0,48 ,GFR>60/1,73m/ i jed. SL-42umol/l Czy taki wynik jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu? Uprzejmie prosze o szybka odpowiedz

KOBIETA, 70 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
wynik tego badania nie jest przeciwwskazaniem do wykonania tego badania.
Pozdrawiam.