Wynik krzywej cukrowej w 25. tygodniu ciąży

Witam. Prosze o interpretacje mojego wyniku krzywej cukrowej. Zrobilam badanie, gdyz jestem w 25 tygodniu ciazy. Mam 38 lat. Moj wynik poziomu cukru na czczo wyniosl 78. Po dwoch godzinach od wypicia 75' glukozy wyniosl 145. Agnieszka.

Koledzy zgodnie z najnowszymi rekomendacjami PTD norma po 2 godz do 153mg% !!! W związku z czym wynik prawidlowy. Pozdrawiam