Interpretacja wyniku badania krzywej cukrowej w 27. tygodniu ciąży

Witam, chciałam zapytać o interpretację wyników krzywej cukrowej, jestem w 27 tygodniu ciąży i na czczo wyszedł mi cukier 101, potem wypiłam 75 g glukozy i pielęgniarka powiedziała że mogę iść do domu(10min na nogach) w domu zmierzyłam glukometrem po 1 godz=179, a po 2 godz w labolatorium 99. Czy badanie było miarodajne i w jak odstepie czasu mogę je powtórzyć? mierzyłam kilka dni w domu cukier glukometrem na czczo(93,86,81) 1 godzina po śniadaniu(206) 2 godz po obiedzie(114).Mogę mieć cukrzycę?

Badanie OGTT należy powtórzyć w odpowiednich warunkach.