Wynik markera C 15-3 na poziomie 27,90

zrobiłam markiery i jeden wynik mnie niepokoi i jest to CA 15-3 ,wyszedł 27,90 co mam o tym myśleć?

Nic nie pisze Pani o swoim stanie zdrowia , wynikach innych badań ani o przyczynie , dla której było wykonywane oznaczanie poziomu CA 15-3 !!! Nie potrafię wiele powiedzieć , gdyż marker ten nie jest charakterystyczny dla występowania jednego tylko rodzaju nowotworu! Za normę uznaję się poziom 15-30 U/ml. Proszę zwrócić się do lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty prowadzącego - jeśli jest lub była Pani leczona z powodu nowotworu!!! zż