Wynik morfologii krwi 4-latka do analizy

prosze o interpretacje wynikow 4-ro letniego dzieka podam te ktore mnie niepokoja:RDW-SD-36,1 fL;PCT-0,22%;% limfocytow38,6%;%monocytow19,4%;%eozynocytow0,8%;liczba eozynocytow0,04x10^3/yL;CRP-53,66 prosze o odp.Dziekuje
Aleksander Ropielewski

Na podstawie powyższych informacji, które sa jedynie wycinkiem całości obrazu klinicznego mogę powiedzieć, że występuje stan zapalny, jednak nic ponad to.