Wynik morfologii krwi 5-miesięcznej dziewczynki do analizy

Witam, Odebrała dziś wyniki mojej 5miesięcznej córki w morfologii podwyższone ERYTROCYTY 4,51 M|ul w rozmazie obniżone NEU% 15,4% NEU 1,12 K|ul granulocyty obojetnochłonne o jądrze podzielnym obniżone 13% LIMFOCYTY podwyższone 82%reszta bez zarzutu o czym mogą świadczyc takie wyniki ,martwi mnie poziom NEU niski i podwyższone Limfocyty.

Lek. Tomasz Budlewski

Należy interpretować całą morfologie a nie tylko jej fragment. Proszę się nie niepokoić wyniki % często są niepraawidłowe, wystarczy jakaś niewielka infekcja. Nie wiem z jakiego powodu było wykonane badanie, czy dziecko ma jakieś objawy itp dlatego proszę jeszcze pokazać te wyniki pediatrze, który na podstawie całkości obrazu tj. wywiadu, badania i wyników morfologii odp na Pani wątpliwości.