Wynik morfologii krwi 6-letniego dziecka do analizy

Zrobiłam córce 6-cio letni badania morfologie z rozmazem i mnie niepokoja dwa wyniki Limfocyty ma 58 a norma20-45 i Hematokryt% ma 35,9 a norma jest37-43. Co oznaczają te wyniki czy mam zrobić jeszcze jakieś badania. Czy to może być coś poważniejszego?

Lek. Tomasz Budlewski

Jesli hemoglobina jest w dolnej granicy normy + obnizony hematokryt może świadczyć o niewielkiej anemii, limfocyty mogły wynikać z niewielkiej infekcji nawet bezobjawowej, jesli pozostałe parametry sa prawidłowe nie ma powdów do niepokoju