Wynik morfologii krwi a migrenowe bóle głowy i nadciśnienie

Witam. Niedawno odebrałam wyniki morfologii krwi i obniżony poziom zaobserwowano w przypadku: leukocytów (3,4 a powinno być min.4,0), neutrofili (1,82- norma 2,5), eozynofili (0,03 norma od 0,1). Reszta badanych wyników wyszła w granicach normy. Dodam, że cierpię na migrenowe bóle głowy oraz nadciśnienie. Czuję się bardzo zmęczona, obserwuję u siebie braki w pamięci. Stale jestem poddawana dużej presji i stresowi. Proszę o pomoc w interpretacji tych badań.

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna z wynikami badań . Waz
Morfologia w normie; obniżony poziom krwinek białych,
Jakie były poprzednie wyniki morfologii?
Część osób ma tendencje do leukopenii.

Pozdrawiam