Wynik morfologii krwi i moczu w 26. tygodniu ciąży

Witam jestem w 26 tygodniu ciąży wszystko było ok dziś odebrałam wyniki morfologii i moczu i jest coś nie tak, czy mogłabym prosić o interpretację wyników? Erytrocyty 3,60, hematokryt 33,4, rdw-sd 47,00 wszystkie inne mam w normie. Mocz ciężar właściwy 1,014, bakterie 481,90. Czy to że mam infekcje i biorę luteine może mieć wpływ na te wyniki? Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo bardzo się denerwuje a lekarza mam dopiero w piątek. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania ńorm badań nie mozna sie wypowiedziec. Proszę koniecznie udac sie do lekarza