Wynik morfologii krwi i niepokojący wynik MCV

Witam! Dziś odebrałam swoje wyniki morfologii i zaniepokoił mnie jeden wynik a mianowicie MCV u mnie wynosi ono - 84,7. Czy możliwe jest aby ta wartość była ujemna?

nie, nie jest to możliwe, MCV mówi o objętości krwinki czerwonej, chyba zaszła jakaś pomyłka w tym badaniu, prawdopodobnie chodziło o 84,7 (bez minusa) wynik w normie. czy inne wyniki były w normie?