Wynik MR głowy 22-letniej osoby do analizy
Witam. Otrzymałem dziś wynik MR głowy: zmiana mogąca odpowiadać torbieli epidermoidalnej w obrębie zbiornika mostku. Jestem już umówiony z neurologiem, ale chciałbym wiedzieć wstępnie czy to coś groźnego? Czy to jakaś odmiana guza?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Torbiel jeśli nie wiąże się z objawami to nie jest nic groźnego. Dodatkowo należy ocenić czy torbiel nie zaburza przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego.
Pozdrawiam.