Wynik MR głowy 27-letniej kobiety do analizy
Prosze o interpretacje wyniku MR głowy kontrast iv.Skierowanie:bole i zawroty glowy;omdlenia. Drobny naczyniak zylny w placie czolowym prawym.Poza tym:Patologicznej masy w obrebie przewodow sluchowych wewnetrznych i kątów mostowo-móżdżkowych nie stwierdzam.Pneumatyzacja piramid kosci skroniowych prawidlowa.Struktury mozgowia prawidlowe,bez zmian ogniskowych.Uklad komorowy nieposzerzony,bez przemieszczenia.Przestrzenie plynowe przymozgowe nieposzerzone.Cech patoloficzn.wzmocn. kont.srodczniestwi

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Tak jak Pani widzi naczyniak w płacie czołowym. Nie mogę odczytać ostatniego zdania... Proszę udać się do lekarza, który kierował na badanie.